ברכות ליום הולדת

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום הולדת

יום מיוחד במינו

יום ההולדת של אדם קרוב אלינו הוא הזדמנות מצוינת להוקיר תודה על התמיכה, האהבה, ההכלה והצחוק שהכניס לחיינו מן היום הראשון שנכנס לחיינו. בין אם מדובר באב, בן, אם או חברה טובה – ברכה מקסימה יכולה תמיד להוסיף לחגיגיות האירוע, ליוקרת המתנה ולאושרו של האדם האהוב עליכם.

איך כותבים את הברכה המושלמת?

בתהליך כתיבת הברכה מומלץ לפנות זמן ולחשוב על הקשר שלכם עם חתן השמחה, על האירועים המיוחדים שעברתם יחד ועל הייחודיות של הקשר שלכם לעומת קשרים אחרים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה, ריכזנו עבורכם מגוון ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה ליום הולדת

אז כדי לעזור לך במציאת הברכה המושלמת ליום ההולדת,
נצטרך שתענה על אחת משתי השאלות הפשוטות הבאות:

1. אז מי חוגג יום הולדת ?

ברכה ליום הולדת לאמא

ברכה ליום הולדת לאבא

ברכה ליום הולדת לסבא

ברכה ליום הולדת לסבתא

ברכה ליום הולדת לאח

ברכה ליום הולדת לאחות

ברכה ליום הולדת לחבר

ברכה ליום הולדת לחברה

ברכה ליום הולדת לבעלי / אשתי

ברכה ליום הולדת לבן

ברכה ליום הולדת לבת

ברכה ליום הולדת לבן זוג

ברכה ליום הולדת לבת זוג

ברכה ליום הולדת לבן דוד

ברכה ליום הולדת לדוד / דודה

ברכה ליום הולדת לנכד / נכדה

ברכה ליום הולדת לילד

ברכה ליום הולדת לאחיין

ברכה ליום הולדת לאהוב / אהובה

ברכה ליום הולדת למנהל

ברכה ליום הולדת לבוס

ברכה ליום הולדת לחמי / חמותי

ברכה ליום הולדת לגיסי / גיסתי

ברכה ליום הולדת לידיד / ידידה

2. אז לכבוד איזה גיל חוגגים ?

ברכה לגיל שנה - שנתיים

ועוד ברכות כלליות ליום הולדת

ברכה ליום הולדת שתרגש

יום הולדת שמח לך אהובה אני ממש נרגש נשמה מכין לך אחלה מסיבה עם חומוס ופיתה חמה מאחל לך שתמיד תהיי מאושרת שתתלבשי כמו גברת ותחיי עוד המון שנים עד מאה ועשרים שתדעי לעזור לאחרים ללמוד דברים חדשים ולהשאיר אנשים מרוצים.

ברכה מושקעת ליום הולדת

לך אכתוב ברכה מושקעת שתזכה לרב שלווה ונחת שכל חלום שלך יתגשם שתזכה בריח של בושם להתבשם שתלמד להכיר במה שאתה שתדע לגלות את סוד האהבה מאחלת לך חיים טובים ומאושרים שתהנה מאורם של כוכבים שתהיה כמו שושנה בין חוחים שתחיה עד מאה ועשרים.

איגרת ברכה ליום הולדת

מה נשתנה היום הזה מכל הימים? שהיום הגיח אל העולם הפלא המופלא – שהוא אתה כל שנה מחדש תזכור ותלמד שכל היופי בחיים מתחיל ביום אחד – כמו יום לידתך שתשמח ותצחק כל רגע מחדש, כאילו נולדת עכשיו.

ברכה דתית ליום הולדת

ליום ההולדת אברך אותך לפני הכל בשם טוב, ככמאמר הפסוק: 'טוב שם משמן טוב'. הלוואי ושמך הטוב יילך לפניך בכל רגע בחיים וילווה את צעדיך בכל התחומים; הגשמיים והרוחניים יהי רצון שתשיג את מה שמוטל עליך להשיג בעולם הזה ותזכה לחיים טובים וברכה גם בחיי העולם הבא.

ברכה ליום הולדת עם ציטוט מהתנ"ך

"יברכך ה' וישמרך, יאר ה' פניו אליך…" היום יום הולדת לאדם יקר, ברכתי אליך כמי נהר, שיזרמו בחייך ברכות והצלחות בשפע שאלוהים יאיר דרכך וישמח לבבך. תגשים חלומות וזכור בחייך להיות טוב לבריות. שמח ביום שמחתך ואוהב אותך רבות.

ברכת יום הולדת להדפסה

אמרו לך שהפכת יום רגיל ליום כל כך מיוחד הגעת אלינו בשמחה וגיל אוהבת שוקולד וממתקים צבעוניים פיך מלא שיר ורננים ברכה ליום הולדת צריכה להיות כה מיוחדת המשיכי להיות כמו שאת מקסימה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת קצרה ויפה

המון מזל טוב ויומולדת שמח והלוואי שתמיד הכול יהיה סביבך פורח צרור של איחולים ואין סוף חיבוקים שהלב יתמלא באושר ושמחה ושתמיד תהיה מוקף בחברים ואהבה.

ברכה ליום הולדת שבפתח

ליום ההולדת החדש העומד בפתח אאחל שלא תפחד להגשים משאלות בשטח שתזכור שהכוח נמצא בידיך ותנצל היטב את כל כישוריך שבני האדם יחייכו אליך בלי סיבה ובכל פניה שתפנה בחיים – תמצא ברכה.

ברכה עמוקה ליום הולדת

איש נבון אמר פעם שיום הולדת היום שבו הגעת לעולם יום חשוב לכולם הבאת לעולם כישרונות ורצון להשקיע ואתה רוצה את העולם לבלוע לך אאחל שתמיד תרצה עוד ועוד ללמוד ואת הכישרונות למצות ומזל טוב עד מאה ועשרים בהנאה כל הימים.

ברחה מצחיקה לייום הולדת

אינשאללה שיום ההולדת הזה לא יברח לך בין האצבעות. כי ימי הולדת זה עניין חמקמק, רק קמים בבקר והופ – היום נעלם. הלוואי והשקיעה לא תגיע הערב ורק תחגוג עד שימאס לך. שלבך יזרח כמו שמש שאין לה סוף. נו, טוב, אם יש יום שמותר לדמיין בו – אז בטוח זה היום. יאללה, תרגיש טוב, חתיכת אור! אוהבים אותך.

ברכה מהלב ליום הולדת

יום הולדת מתרחשת פעם בשנה והלב מתפוצץ מרוב אהבה וברכה אחת קצרה ברצוני לברך שיהיה לך שפע כוח, בריאות והגשמה, כסף, חמלה ואהבה. כל מה שיעשה לך נעים – שיהיה לך פשוט ככה. הכל בכל מכל כל.

ברכה רשמית ליום הולדת

יום הולדת שמח, נאחל לך בחייך הרבה הצלחות ושפע ברכות. שתהייה בריא ותזכה לאריכות ימים, עד 120. שתשמור תמיד על יושר ועל כושר ותזכה להרבה רגעים של אושר. עשייה פורייה ופרנסה טובה, מזל טוב ואנשים לאהוב. מאתנו בהערכה רבה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום נישואין

ברכה ליום השנה

ברכות לכיתה א

ברכה לכיתה א

ברכות ליום המורה

ברכה ליום המורים

ברכות לקבלת דרגה

עליה בדרגה

ברכות לבת מצווה

ברכה לעליה לתורה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)