ברכות ליום הולדת

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום הולדת

יום מיוחד במינו

יום ההולדת של אדם קרוב אלינו הוא הזדמנות מצוינת להוקיר תודה על התמיכה, האהבה, ההכלה והצחוק שהכניס לחיינו מן היום הראשון שנכנס לחיינו. בין אם מדובר באב, בן, אם או חברה טובה – ברכה מקסימה יכולה תמיד להוסיף לחגיגיות האירוע, ליוקרת המתנה ולאושרו של האדם האהוב עליכם.

איך כותבים את הברכה המושלמת?

בתהליך כתיבת הברכה מומלץ לפנות זמן ולחשוב על הקשר שלכם עם חתן השמחה, על האירועים המיוחדים שעברתם יחד ועל הייחודיות של הקשר שלכם לעומת קשרים אחרים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה, ריכזנו עבורכם מגוון ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה ליום הולדת

אז כדי לעזור לך במציאת הברכה המושלמת ליום ההולדת,
נצטרך שתענה על אחת משתי השאלות הפשוטות הבאות:

1. אז מי חוגג יום הולדת ?

ברכה ליום הולדת לאמא

ברכה ליום הולדת לאבא

ברכה ליום הולדת לסבא

ברכה ליום הולדת לסבתא

ברכה ליום הולדת לאח

ברכה ליום הולדת לאחות

ברכה ליום הולדת לחבר

ברכה ליום הולדת לחברה

ברכה ליום הולדת לבעלי / אשתי

ברכה ליום הולדת לבן

ברכה ליום הולדת לבת

ברכה ליום הולדת לבן זוג

ברכה ליום הולדת לבת זוג

ברכה ליום הולדת לבן דוד

ברכה ליום הולדת לדוד / דודה

ברכה ליום הולדת לנכד / נכדה

ברכה ליום הולדת לילד

ברכה ליום הולדת לאחיין

ברכה ליום הולדת לאהוב / אהובה

ברכה ליום הולדת למנהל

ברכה ליום הולדת לבוס

ברכה ליום הולדת לחמי / חמותי

ברכה ליום הולדת לגיסי / גיסתי

ברכה ליום הולדת לידיד / ידידה

2. אז לכבוד איזה גיל חוגגים ?

ברכה לגיל שנה - שנתיים

ועוד ברכות כלליות ליום הולדת

ברכה ארוכה ליום הולדת

יום הולדת זה זמן לאחל ולהתפלל לומר לך את כל מה שכל הזמן עובר רק במחשבה ומקוצר הזמן נשאר תקוע בראש, כמו בקופסה. אז לרגל היום המיוחד אותך אברך בשלום רב עם עצמך ביופי, חכמה, בריאות ופרנסה והרבה הרבה נחת ושלווה כי יום הולדת יש רק פעם בשנה וזאת הזדמנות לחרוט מאיתנו משפט אהבה: אוהבים אותך תמיד!

ברכה מהממת ליום הולדת

לאישה כה נהדרת יש לי ברכה כה מהממת, איחולי הצלחה לחיים מלאי שמחה, איחולי בריאות ונחת, לחיים של אומץ ולא פחד, איחולי הגשמה להשגת כל חלום וכל מטרה. שתהיי מאושרת ושמחה עם נחת רוח, הרבה מוטיבציה ותשוקה. מזל טוב אישה מקסימה ♥

ברכה ליום הולדת מצחיקה

איזה כיף שגדלת רק בשנה אחת, אפשר להסתפק בברכה בודדת בלבד. מה היינו עושים אם היה אפשר לגדול בשנתיים, הא? שתי ברכות זה לא לעניין זה ממש לא מצחיק אפילו קצת מעיק שמברכים אותך כל כך הרבה זמן – זה חתיכת תיק אופס, נגמרה הברכה. מה נאמר? שתמיד תהיה מאושר, שמח ובדרן. כל הכבוד לך שגדלת. וואלה, השקעת. צמחת בשנה!

ברכה מזמרת ליום ההולדת

יש לך היום יום הולדת אתה חוגג בחגיגה פשוטה או מפוארת חשבנו זמן רב מה לך לתת אנחנו יודעים שמוזיקה אתה מחבב ולכן לאחר מחשבות רבות ורעיונות שונים של ברכות יפות ורעיונות מרעננים החלטנו להביא לך ליום ההולדת ברכה מזמרת.

ברכה ליום הולדת מרגשת עד דמעות

מבט קטן על החיים החולפים ומגיע היום בו נולדת זה היום שכולם התרגשו כל כך לראות את הפנים העדינות שמגיחות אל העולם הלוואי וכל פעם שתביט במראה תזכור עד כמה אתה מיוחד ואהוב שבלבך תתעצם ההבנה שהחיים יפים והכל תלוי במחשבות ולא באנשים.

ברכה ליום הולדת מרגשת

ליבי כה נרגש היום ממש את חוגגת יום הולדת את בחורה לתפארת מאחלת לך חיים טובים שתחיי עד מאה ועשרים שתהני מלשמוע קולות של חיות שלא תעברי בחיים תהפוכות שתדעי ללכת בשבילים לטפס על ההרים ולזכור שאת צועדת בדרך חדשה דרך נכונה.

ברכה ליום הולדת דתית

בס"ד מזל טוב לאדם יקר לליבי, אאחל לך הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה טובה. שהשם ישמח אותך ושלנצח תהייה שמח בחלקך. שתצעד בדרכי ה' ובעזרתו שכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה ולברכה. תישאר כפי שאתה, אדם ישר ובעל מידות טובות. אוהבת רבות.

ברחה מצחיקה לייום הולדת

אינשאללה שיום ההולדת הזה לא יברח לך בין האצבעות. כי ימי הולדת זה עניין חמקמק, רק קמים בבקר והופ – היום נעלם. הלוואי והשקיעה לא תגיע הערב ורק תחגוג עד שימאס לך. שלבך יזרח כמו שמש שאין לה סוף. נו, טוב, אם יש יום שמותר לדמיין בו – אז בטוח זה היום. יאללה, תרגיש טוב, חתיכת אור! אוהבים אותך.

ברכה ליום הולדת

יום הולדת פעם בשנה חוגגים, כמספר השנים על כיסא מניפים. איחולים וברכות ממשפחה וחברים ואת היום בחגיגות וריקודים מעבירים. שתהייה זאת התחלה של שנה מופלאה, מלאה בטוב והגשמה, אהבה, זוגיות ושפע פרנסה וכמובן בריאות – הברכה הכי חשובה.

ברכה רגילה ליום הולדת

יום הולדת בחגיגה יפה ומפוארת על השולחן מסביב יושבים כל החברים והבני דודים מאחלים הם ברכה לחתן השמחה שתמיד תהיה מוקף באהבה שביתך יהיה מוקף בחיוך ושמחה שיתגשמו לך כל המשאלות שתכבד את החברים ובנות הדודות מאחלים לך באהבה מזל טוב מכל הנשמה.

ברכה מקורית ליום הולדת

יום הולדת זה עניין קשוח המתרחש לו מעצמו פעם בשנה אין מנוס מלתת איזו ברכה שתעצים את השמחה הלוואי ויום ההולדת הזה יהפוך את השנה כולה לשמחה וששון שהווליום של החיוכים ירקיע שחקים ונחיה כל הזמן כאילו בתוך פיזמון.

ברכה ליום הולדת – ברוח דתית

בס"ד יום הולדתך, יום ראש השנה הפרטי שלך, עשה לך חשבון נפש ונקה מחייך את כל הרפש, זמן גדול לתפילה, שילווה אותך השם בכל משוכה. שיהיה למזל ולברכה, שתשמור על הטוהר ועל מידה טובה, קיים את כל המצוות ותמשיך כפי שאתה, בעל הלב הטוב – להיות.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחנוכה

ברכה לחנוכה

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

ברכה לגיל 30 – 39

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכות ליום כיפור

ברכה ליום כיפור

ברכות לסיום קורס

ברכה לסיום קורס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)