ברכות ליום הולדת

ברכות ליום הולדת - ברכה עמוקה ומרגשת ליום הולדת מהלב

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום הולדת

יום מיוחד במינו

יום ההולדת של אדם קרוב אלינו הוא הזדמנות מצוינת להוקיר תודה על התמיכה, האהבה, ההכלה והצחוק שהכניס לחיינו מן היום הראשון שנכנס לחיינו.

בין אם מדובר באב, בן, אם או חברה טובה – ברכה מקסימה יכולה תמיד להוסיף לחגיגיות האירוע, ליוקרת המתנה ולאושרו של האדם האהוב עליכם.

איך כותבים את הברכה המושלמת?

בתהליך כתיבת הברכה מומלץ לפנות זמן ולחשוב על הקשר שלכם עם חתן השמחה, על האירועים המיוחדים שעברתם יחד ועל הייחודיות של הקשר שלכם לעומת קשרים אחרים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה, ריכזנו עבורכם מגוון ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה ליום הולדת

אז כדי לעזור לך במציאת הברכה המושלמת ליום ההולדת,
נצטרך שתענה על אחת משתי השאלות הפשוטות הבאות:

1. אז מי חוגג יום הולדת ?

ברכה ליום הולדת לאמא

ברכה ליום הולדת לאבא

ברכה ליום הולדת לסבא

ברכה ליום הולדת לסבתא

ברכה ליום הולדת לאח

ברכה ליום הולדת לאחות

ברכה ליום הולדת לחבר

ברכה ליום הולדת לחברה

ברכה ליום הולדת לבעלי / אשתי

ברכה ליום הולדת לבן

ברכה ליום הולדת לבת

ברכה ליום הולדת לבן זוג

ברכה ליום הולדת לבת זוג

ברכה ליום הולדת לבן דוד

ברכה ליום הולדת לדוד / דודה

ברכה ליום הולדת לנכד / נכדה

ברכה ליום הולדת לילד

ברכה ליום הולדת לאחיין

ברכה ליום הולדת לאהוב / אהובה

ברכה ליום הולדת למנהל

ברכה ליום הולדת לבוס

ברכה ליום הולדת לחמי / חמותי

ברכה ליום הולדת לגיסי / גיסתי

ברכה ליום הולדת לידיד / ידידה

2. אז לכבוד איזה גיל חוגגים ?

ברכה לגיל שנה - שנתיים

ועוד ברכות כלליות ליום הולדת

ברכה קורעת מצחוק ליום הולדת

אנחנו מכירים לא מעט שנים וחוש ההומור שלך מעלה לנו חיוך על הפנים היום הוא יום מיוחד בשבילך וחשבנו לכתוב ברכה שתתאים לחוש ההומור שלך אנחנו יודעים שלך זה לא משנה הגיל אתה מכיר את המשפט העיקר התרגיל ולא באמת חשוב לך הברכה העיקר המתנה.

ברכה מזמרת ליום ההולדת

יש לך היום יום הולדת אתה חוגג בחגיגה פשוטה או מפוארת חשבנו זמן רב מה לך לתת אנחנו יודעים שמוזיקה אתה מחבב ולכן לאחר מחשבות רבות ורעיונות שונים של ברכות יפות ורעיונות מרעננים החלטנו להביא לך ליום ההולדת ברכה מזמרת.

ברכה ליום הולדת מצחיקה

איזה כיף שגדלת רק בשנה אחת, אפשר להסתפק בברכה בודדת בלבד. מה היינו עושים אם היה אפשר לגדול בשנתיים, הא? שתי ברכות זה לא לעניין זה ממש לא מצחיק אפילו קצת מעיק שמברכים אותך כל כך הרבה זמן – זה חתיכת תיק אופס, נגמרה הברכה. מה נאמר? שתמיד תהיה מאושר, שמח ובדרן. כל הכבוד לך שגדלת. וואלה, השקעת. צמחת בשנה!

ברכה מתוקה ליום הולדת

אם היינו יכולים, היינו אוכלים אותך. אתה מתוק כמו שוקולד בלגי משובח ואתה ממיס כמו שוקולד כל אחד שמכיר אותך. ליום הולדתך נאחל לך שתמשיך להיות מתוק, שיקרו לך המון דברים מתוקים, ושיהיו לך חיים דבש. מזל טוב ומתוק לך!

ברכה ארוכה ליום הולדת

יום הולדת זה זמן לאחל ולהתפלל לומר לך את כל מה שכל הזמן עובר רק במחשבה ומקוצר הזמן נשאר תקוע בראש, כמו בקופסה. אז לרגל היום המיוחד אותך אברך בשלום רב עם עצמך ביופי, חכמה, בריאות ופרנסה והרבה הרבה נחת ושלווה כי יום הולדת יש רק פעם בשנה וזאת הזדמנות לחרוט מאיתנו משפט אהבה: אוהבים אותך תמיד!

ברכה רגילה ליום הולדת

יום הולדת בחגיגה יפה ומפוארת על השולחן מסביב יושבים כל החברים והבני דודים מאחלים הם ברכה לחתן השמחה שתמיד תהיה מוקף באהבה שביתך יהיה מוקף בחיוך ושמחה שיתגשמו לך כל המשאלות שתכבד את החברים ובנות הדודות מאחלים לך באהבה מזל טוב מכל הנשמה.

ברכה לאדם מיוחד

אתה אדם מיוחד אוהבת אותך כמו שוקולד אתה יודע שאתה הכל בשבילי עושה הכל למעני אאחל לך שתמיד תישאר כאן בשבילי שתצליח בכל המעשים תתקדם בעבודה תדע להנות מריח של פרחים תקשיב בנחת לקול הציפורים תדע להנות מרגעים פשוטים תזכה להמון שנים עד מאה ועשרים.

ברכה דתית ליום הולדת

ליום ההולדת אברך אותך לפני הכל בשם טוב, ככמאמר הפסוק: 'טוב שם משמן טוב'. הלוואי ושמך הטוב יילך לפניך בכל רגע בחיים וילווה את צעדיך בכל התחומים; הגשמיים והרוחניים יהי רצון שתשיג את מה שמוטל עליך להשיג בעולם הזה ותזכה לחיים טובים וברכה גם בחיי העולם הבא.

ברכה קורעת מצחוק ליום הולדת

יום הולדת שמח, יום קסום וזורח. נאחל שלא יחזרו לך הצ'קים בדואר ושאף פעם לא תמצאי את עצמך בבית הסוהר. שלא תזדקקי להרכיב משקפיים ובלוטו אמן ותזכי פעמיים. שלא תתקעי אף פעם במבוך ושהתור בסופר לא יהיה לך ארוך.

ברכה ליום הולדת

יום הולדת פעם בשנה חוגגים, כמספר השנים על כיסא מניפים. איחולים וברכות ממשפחה וחברים ואת היום בחגיגות וריקודים מעבירים. שתהייה זאת התחלה של שנה מופלאה, מלאה בטוב והגשמה, אהבה, זוגיות ושפע פרנסה וכמובן בריאות – הברכה הכי חשובה.

ברכה לעצמי ליום הולדת

שלום לך! היי, מי אתה? זה אתה, אני. מוזר לי לכתוב לעצמי. ובכל זאת, היום יום הולדת ולאחל לעצמך משהו – צריך אז הלוואי שתדע תמיד להעריך את כל הטוב העוטף אותך בחיים גם אם לפעמים את הלב – אליו לא שמים אוהב אותך, אתה, אני.

ברכה ליום הולדת למיוחדת

מה אברך אותה לחש לי המלאך הייתי כולי נרעש ונרגש ברכת יום הולדת לכזו מיוחדת צריכה להיות נפלאה כזו שלא תישכח במהרה אני מאחל לך איחולים רבים שתמשיכי לעזור תמיד לאחרים שתדעי לוותר ולסלוח שיהיה לך בית שתמיד פתוח לאורח.

שאלות נפוצות על ברכות ליום הולדת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות ליום הולדת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות ליום הולדת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות ליום הולדת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות ליום רביעי

ברכה ליום רביעי

ברכות ליום נישואין

ברכה ליום השנה

ברכות ליום שישי

ברכה ליום שישי

ברכות ליום האישה

ברכה ליום האישה

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)