ברכות ליום הולדת

יום מיוחד במינו

יום ההולדת של אדם קרוב אלינו הוא הזדמנות מצוינת להוקיר תודה על התמיכה, האהבה, ההכלה והצחוק שהכניס לחיינו מן היום הראשון שנכנס לחיינו. בין אם מדובר באב, בן, אם או חברה טובה – ברכה מקסימה יכולה תמיד להוסיף לחגיגיות האירוע, ליוקרת המתנה ולאושרו של האדם האהוב עליכם.

איך כותבים את הברכה המושלמת?

בתהליך כתיבת הברכה מומלץ לפנות זמן ולחשוב על הקשר שלכם עם חתן השמחה, על האירועים המיוחדים שעברתם יחד ועל הייחודיות של הקשר שלכם לעומת קשרים אחרים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה, ריכזנו עבורכם מגוון ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה ליום הולדת

אז כדי לעזור לך במציאת הברכה המושלמת ליום ההולדת,
נצטרך שתענה על אחת משתי השאלות הפשוטות הבאות:

1. אז מי חוגג יום הולדת ?

ברכה ליום הולדת לאמא

ברכה ליום הולדת לאבא

ברכה ליום הולדת לסבא

ברכה ליום הולדת לסבתא

ברכה ליום הולדת לאח

ברכה ליום הולדת לאחות

ברכה ליום הולדת לחבר

ברכה ליום הולדת לחברה

ברכה ליום הולדת לבעלי / אשתי

ברכה ליום הולדת לבן

ברכה ליום הולדת לבת

ברכה ליום הולדת לבן זוג

ברכה ליום הולדת לבת זוג

ברכה ליום הולדת לבן דוד

ברכה ליום הולדת לדוד / דודה

ברכה ליום הולדת לנכד / נכדה

ברכה ליום הולדת לילד

ברכה ליום הולדת לאחיין

ברכה ליום הולדת לאהוב / אהובה

ברכה ליום הולדת למנהל

ברכה ליום הולדת לבוס

ברכה ליום הולדת לחמי / חמותי

ברכה ליום הולדת לגיסי / גיסתי

ברכה ליום הולדת לידיד / ידידה

2. אז לכבוד איזה גיל חוגגים ?

ברכה לגיל שנה - שנתיים

ועוד ברכות כלליות ליום הולדת

ברכה ליום הולדת קצרה ויפה

המון מזל טוב ויומולדת שמח והלוואי שתמיד הכול יהיה סביבך פורח צרור של איחולים ואין סוף חיבוקים שהלב יתמלא באושר ושמחה ושתמיד תהיה מוקף בחברים ואהבה.

ברכה מתוקה ליום הולדת

אם היינו יכולים, היינו אוכלים אותך. אתה מתוק כמו שוקולד בלגי משובח ואתה ממיס כמו שוקולד כל אחד שמכיר אותך. ליום הולדתך נאחל לך שתמשיך להיות מתוק, שיקרו לך המון דברים מתוקים, ושיהיו לך חיים דבש. מזל טוב ומתוק לך!

ברכה אישית ליום הולדת

היום זה היום שלך! תעשי ביום הולדת הזה דברים שתמיד רצית לעשות או שאת אוהבת במיוחד. מגיע לך – את עושה המון טוב לעולם ומגיע לך שהוא יחייך אלייך בחזרה. שיקרו לך שפע של דברים טובים, שתמשיכי לחייך וגם ברגעים קשים תמצאי את השמחה.

ברכה ליום הולדת דתית

בס"ד מזל טוב לאדם יקר לליבי, אאחל לך הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה טובה. שהשם ישמח אותך ושלנצח תהייה שמח בחלקך. שתצעד בדרכי ה' ובעזרתו שכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה ולברכה. תישאר כפי שאתה, אדם ישר ובעל מידות טובות. אוהבת רבות.

ברכה ליום הולדת מהמקורות

בס"ד יום ההולדת זהו יום מיוחד, יום בו הקב"ה יצר כמוך רק אחד. תישא עיניך למרומים, תאמר תודה לאלוקים תפתח מזמור בספר תהילים, החל בתפילות ובעזרתו תזכה לשפע ובשורות טובות. אאחל לך בריאות ואריכות ימים, הצלחה והרבה שמחת חיים.

ברכה ליום הולדת עם ציטוט מהתנ"ך

"יברכך ה' וישמרך, יאר ה' פניו אליך…" היום יום הולדת לאדם יקר, ברכתי אליך כמי נהר, שיזרמו בחייך ברכות והצלחות בשפע שאלוהים יאיר דרכך וישמח לבבך. תגשים חלומות וזכור בחייך להיות טוב לבריות. שמח ביום שמחתך ואוהב אותך רבות.

ברכה קורעת מצחוק ליום הולדת

יום הולדת שמח, יום קסום וזורח. נאחל שלא יחזרו לך הצ'קים בדואר ושאף פעם לא תמצאי את עצמך בבית הסוהר. שלא תזדקקי להרכיב משקפיים ובלוטו אמן ותזכי פעמיים. שלא תתקעי אף פעם במבוך ושהתור בסופר לא יהיה לך ארוך.

ברכה רשמית ליום הולדת

יום הולדת שמח, נאחל לך בחייך הרבה הצלחות ושפע ברכות. שתהייה בריא ותזכה לאריכות ימים, עד 120. שתשמור תמיד על יושר ועל כושר ותזכה להרבה רגעים של אושר. עשייה פורייה ופרנסה טובה, מזל טוב ואנשים לאהוב. מאתנו בהערכה רבה.

ברכה גסה ליום הולדת

יום הולדת שמח, לגבר שאת הרוכסן בכל יום פותח, שתישאר כובש כמו שאתה ותגיע לליבה של כל אישה. שתבלה ותרקוד עד אור הבוקר ושלא יעלה לך בסוף ביוקר, שתשתכר מעט מאלכוהול ושתצליח לזכור את יום האתמול. תצחק ותהנה מהחיים – אוהבים החברים.

ברכה ליום הולדת קלאסית

יום הולדת, חגיגה נהדרת, היום הכי זורח, הכל בו פורח. יום הולדת יש פעם בשנה ועל זה מגיעה לך מהלב ברכה. שתהייה מוביל ולא מובל, שתגיד תמיד יש ואף פעם לא חבל, שתצליח בכל המטרות ושתקבל היום ארגז של מתנות.

ברכה ליום הולדת – ברוח דתית

בס"ד יום הולדתך, יום ראש השנה הפרטי שלך, עשה לך חשבון נפש ונקה מחייך את כל הרפש, זמן גדול לתפילה, שילווה אותך השם בכל משוכה. שיהיה למזל ולברכה, שתשמור על הטוהר ועל מידה טובה, קיים את כל המצוות ותמשיך כפי שאתה, בעל הלב הטוב – להיות.

ברכה ליום הולדת

יום הולדת פעם בשנה חוגגים, כמספר השנים על כיסא מניפים. איחולים וברכות ממשפחה וחברים ואת היום בחגיגות וריקודים מעבירים. שתהייה זאת התחלה של שנה מופלאה, מלאה בטוב והגשמה, אהבה, זוגיות ושפע פרנסה וכמובן בריאות – הברכה הכי חשובה.

ברכה מהממת ליום הולדת

לאישה כה נהדרת יש לי ברכה כה מהממת, איחולי הצלחה לחיים מלאי שמחה, איחולי בריאות ונחת, לחיים של אומץ ולא פחד, איחולי הגשמה להשגת כל חלום וכל מטרה. שתהיי מאושרת ושמחה עם נחת רוח, הרבה מוטיבציה ותשוקה. מזל טוב אישה מקסימה ♥

ברכה עם תמונה ליום הולדת

בנינו היקר קבל נא תשורה מסגרת כסף שבתוכה תמונה של נוף או תחביבים אהובים או צילום של ירח וכוכבים אתה חוגג יום הולדת ואנו החלטנו לך לתת תמונה אהובה ואיחולים בברכה שתמשיך להיות אהוב על כולם אוהבים אותך עד סוף העולם.

ברכה עמוקה ליום הולדת

איש נבון אמר פעם שיום הולדת היום שבו הגעת לעולם יום חשוב לכולם הבאת לעולם כישרונות ורצון להשקיע ואתה רוצה את העולם לבלוע לך אאחל שתמיד תרצה עוד ועוד ללמוד ואת הכישרונות למצות ומזל טוב עד מאה ועשרים בהנאה כל הימים.

ברכה ליום הולדת מהלב

ליבי עתה כה נרגש יש לכך סיבה טובה ממש חגיגת יום הולדת היא לא סתם חגיגה עובדה שנוספה לך עוד שנה לך שלוחים צרור איחולים אושר ועושר כל החיים המשך להצליח בכל מעשיך להיות אהוב על חבריך זוהי ברכה מלב רוגש ואוהב.

ברכה קטנה ליום הולדת

יום הולדת הוא לא סתם חגיגה לך נוספה שנה זר פרחים לך נשלח בלב מתרונן ונרגש המשיכי להיות כמו שאת יודעת הצליחי בכל דבר שבו את נוגעת שתמיד יהיה לך חיוך על הפנים תהיי אהובה על החברים ותזכי להיות כך עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת מקורית

יום הולדת זוהי חגיגה ממש סיבה למסיבה כל העולם עובר לדום למי נוספה שנה היום צרור איחולים ומעטפה מלאים בברכות עד לעייפה שמחה ואהבה בריאות איתנה רעות ואחווה חברים רבים שאיתך ברחוב מסתובבים והכי חשוב שתזכה להגשמת המשאלות ועד מאה ועשרים שנה לחיות.

ברכה מוזיקלית ליום הולדת

לאהוב שיר ומנגינה זוהי מתנה נפלאה אתה רוקד לצלילי השיר גם כאשר יש לך עבודה למכביר דו ורה ומי הם לך חברים אתה מנגן במספר כלים מה אתן לך ליום ההולדת זוהי צריכה להיות מתנה מיוחדת לאחר מחשבות והתייעצויות רבות לך אתן באהבה שיר במתנה.

ברכת יום הולדת להדפסה

אמרו לך שהפכת יום רגיל ליום כל כך מיוחד הגעת אלינו בשמחה וגיל אוהבת שוקולד וממתקים צבעוניים פיך מלא שיר ורננים ברכה ליום הולדת צריכה להיות כה מיוחדת המשיכי להיות כמו שאת מקסימה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לאדם מיוחד

אור בשמיים ושמש זורחת ליבי מתרונן הגינה פורחת מה מיוחד ביום הזה הציפורים מצייצות העולם עולז שכזה יום הולדת לאדם מיוחד כזה אפשר למצוא רק אחד תמיד עוזר לאחרים ולבני המשפחה בלי לבקש כל תמורה בסבלנות ואהבה מקשיב לכל בקשה אין כמוך בעולם זאת יודעים כולם.

ברכה ליום הולדת למיוחדת

מה אברך אותה לחש לי המלאך הייתי כולי נרעש ונרגש ברכת יום הולדת לכזו מיוחדת צריכה להיות נפלאה כזו שלא תישכח במהרה אני מאחל לך איחולים רבים שתמשיכי לעזור תמיד לאחרים שתדעי לוותר ולסלוח שיהיה לך בית שתמיד פתוח לאורח.

ברכה קורעת מצחוק ליום הולדת

אנחנו מכירים לא מעט שנים וחוש ההומור שלך מעלה לנו חיוך על הפנים היום הוא יום מיוחד בשבילך וחשבנו לכתוב ברכה שתתאים לחוש ההומור שלך אנחנו יודעים שלך זה לא משנה הגיל אתה מכיר את המשפט העיקר התרגיל ולא באמת חשוב לך הברכה העיקר המתנה.

ברכה מצוירת ליום הולדת

החלטתי לך לכתוב לך ברכה מיוחדת ברכה מצוירת ציירתי לך שמש ובית עם גג אדום וים כחול ופרח סגול וכתום שתוכל להביט אל המרחבים הירוקים העצומים שתצליח ללכת בשביל הצר שתדע לבקש עזרה גם מאיש זר שתזכה להגיע אל המטרה גם אם הדרך מעט קשה.

ברכה ליום הולדת תאריך עברי

היום יום ההולדת שלך בתאריך העברי זהו תאריך ממש רציני סופרים את הימים מבריאת העולם ליום שבו נולד האדם שהפך אותו למושלם ומה אאחל לך ליום ההולדת היום שתמשיך להגשים את החלום שתדע להיעזר ולעזור ואת כל הקשיים בקלות לעבור שתבין שככל שהדרך יותר קשה המטרה יותר קרובה.

ברכה ליום הולדת שתרגש

יום הולדת שמח לך אהובה אני ממש נרגש נשמה מכין לך אחלה מסיבה עם חומוס ופיתה חמה מאחל לך שתמיד תהיי מאושרת שתתלבשי כמו גברת ותחיי עוד המון שנים עד מאה ועשרים שתדעי לעזור לאחרים ללמוד דברים חדשים ולהשאיר אנשים מרוצים.

ברכה מזמרת ליום הולדת

יש לך היום יום הולדת אתה חוגג בחגיגה פשוטה או מפוארת חשבנו זמן רב מה לך לתת אנחנו יודעים שמוזיקה אתה מחבב ולכן לאחר מחשבות רבות ורעיונות שונים של ברכות יפות ורעיונות מרעננים החלטנו להביא לך ליום ההולדת ברכה מזמרת.

ברכה רגילה ליום הולדת

יום הולדת בחגיגה יפה ומפוארת על השולחן מסביב יושבים כל החברים והבני דודים מאחלים הם ברכה לחתן השמחה שתמיד תהיה מוקף באהבה שביתך יהיה מוקף בחיוך ושמחה שיתגשמו לך כל המשאלות שתכבד את החברים ובנות הדודות מאחלים לך באהבה מזל טוב מכל הנשמה.

ברכה ליום הולדת מהתורה

אתה חוגג יום הולדת הנך נער לתפארת בליבנו אנו נושאים תפילה להצלחה מרובה אלוקינו קבל באהבה וברצון את תפילנו והגשם את איחולנו מאחלים לו המון הצלחה בכל המעשים שיראה איך החלומות שלו מתגשמים מאחלים לך המון אהבה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לאדם מיוחד

אתה אדם מיוחד אוהבת אותך כמו שוקולד אתה יודע שאתה הכל בשבילי עושה הכל למעני אאחל לך שתמיד תישאר כאן בשבילי שתצליח בכל המעשים תתקדם בעבודה תדע להנות מריח של פרחים תקשיב בנחת לקול הציפורים תדע להנות מרגעים פשוטים תזכה להמון שנים עד מאה ועשרים.

ברכה מושקעת ליום הולדת

לך אכתוב ברכה מושקעת שתזכה לרב שלווה ונחת שכל חלום שלך יתגשם שתזכה בריח של בושם להתבשם שתלמד להכיר במה שאתה שתדע לגלות את סוד האהבה מאחלת לך חיים טובים ומאושרים שתהנה מאורם של כוכבים שתהיה כמו שושנה בין חוחים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת בחרוזים

יום הולדת שמח הבית פתוח לכל אורח תאווה לעיניים חגיגה לחושים מרכז העניינים עם חיוך על הפנים שתמיד תאהב עד השמיים שאף פעם לא יחסר מים שלוחה לך אושר עושר וברכה מאחלים לך המון הצלחה שתחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה פשוטה ליום הולדת

יום הולדת שמח הדלת פתוחה לכל אורח כף אל כף נמחא ונחייך בשמחה נוסיף עוגה טעימה וממתקים נהדרים נאחל לך חיוך על שפתיים אהבה עד השמיים מזל טוב לך אהוב יום הולדת זהו יום חשוב נאחל לך באהבה כי בסך הכל נוספה לך עוד שנה.

ברכה בחרוזים ליום הולדת

יש לך יום הולדת אתה חוגג בחגיגה פשוטה או מפוארת ליבי איתך מתרגש אתה מזמן לא בן שש מאחל לך את כל הטוב שבעולם שתמיד תהיה כזה מושלם שתמשיך להיות כמו שאתה לחיות עד מאה ועשרים שנה ובעיקר מזל טוב והמון הצלחה.

ברכה ליום הולדת מרגשת

ליבי כה נרגש היום ממש את חוגגת יום הולדת את בחורה לתפארת מאחלת לך חיים טובים שתחיי עד מאה ועשרים שתהני מלשמוע קולות של חיות שלא תעברי בחיים תהפוכות שתדעי ללכת בשבילים לטפס על ההרים ולזכור שאת צועדת בדרך חדשה דרך נכונה.

ברכה מהלב ליום הולדת

יום הולדת מתרחשת פעם בשנה והלב מתפוצץ מרוב אהבה וברכה אחת קצרה ברצוני לברך שיהיה לך שפע כוח, בריאות והגשמה, כסף, חמלה ואהבה. כל מה שיעשה לך נעים – שיהיה לך פשוט ככה. הכל בכל מכל כל.

ברכה ליום הולדת מהתנ"ך

לרגל יום הולדתך אותך אברך בשפע בריאות והצלחה, פרנסה מעולה ואהבה, הגשמת משאלות ושלווה. שבכל אשר תפנה תצליח וגם בך תתקיים ברכת ה' שברך את אברהם אבינו בכל, ככתוב: "והשם ברך את אברהם בכל".

איגרת ברכה ליום הולדת

מה נשתנה היום הזה מכל הימים? שהיום הגיח אל העולם הפלא המופלא – שהוא אתה כל שנה מחדש תזכור ותלמד שכל היופי בחיים מתחיל ביום אחד – כמו יום לידתך שתשמח ותצחק כל רגע מחדש, כאילו נולדת עכשיו.

ברכה לעצמי ליום הולדת

שלום לך! היי, מי אתה? זה אתה, אני. מוזר לי לכתוב לעצמי. ובכל זאת, היום יום הולדת ולאחל לעצמך משהו – צריך אז הלוואי שתדע תמיד להעריך את כל הטוב העוטף אותך בחיים גם אם לפעמים את הלב – אליו לא שמים אוהב אותך, אתה, אני.

ברכה ליום הולדת מצחיקה

איזה כיף שגדלת רק בשנה אחת, אפשר להסתפק בברכה בודדת בלבד. מה היינו עושים אם היה אפשר לגדול בשנתיים, הא? שתי ברכות זה לא לעניין זה ממש לא מצחיק אפילו קצת מעיק שמברכים אותך כל כך הרבה זמן – זה חתיכת תיק אופס, נגמרה הברכה. מה נאמר? שתמיד תהיה מאושר, שמח ובדרן. כל הכבוד לך שגדלת. וואלה, השקעת. צמחת בשנה!

ברכה רוחנית ליום הולדת

יום הולדת זה זמן רוחני ולכן אברך שתזכה להרגיש את מה שמעבר להתפתח נפשית, לגלות את התדר לעשות מה שנכון לך ולא להיות מושפע מכל מה שזז בסביבה לדעת בבירור שאת יעודך אתה מגשים כל יום מחדש, לא משנה מה אומרים.

ברכה ארוכה ליום הולדת

יום הולדת זה זמן לאחל ולהתפלל לומר לך את כל מה שכל הזמן עובר רק במחשבה ומקוצר הזמן נשאר תקוע בראש, כמו בקופסה. אז לרגל היום המיוחד אותך אברך בשלום רב עם עצמך ביופי, חכמה, בריאות ופרנסה והרבה הרבה נחת ושלווה כי יום הולדת יש רק פעם בשנה וזאת הזדמנות לחרוט מאיתנו משפט אהבה: אוהבים אותך תמיד!

ברכה מקורית ליום הולדת

יום הולדת זה עניין קשוח המתרחש לו מעצמו פעם בשנה אין מנוס מלתת איזו ברכה שתעצים את השמחה הלוואי ויום ההולדת הזה יהפוך את השנה כולה לשמחה וששון שהווליום של החיוכים ירקיע שחקים ונחיה כל הזמן כאילו בתוך פיזמון.

ברכה ליום ההולדת שבפתח

ליום ההולדת החדש העומד בפתח אאחל שלא תפחד להגשים משאלות בשטח שתזכור שהכוח נמצא בידיך ותנצל היטב את כל כישוריך שבני האדם יחייכו אליך בלי סיבה ובכל פניה שתפנה בחיים – תמצא ברכה.

ברכה דתית ליום הולדת

ליום ההולדת אברך אותך לפני הכל בשם טוב, ככמאמר הפסוק: 'טוב שם משמן טוב'. הלוואי ושמך הטוב יילך לפניך בכל רגע בחיים וילווה את צעדיך בכל התחומים; הגשמיים והרוחניים יהי רצון שתשיג את מה שמוטל עליך להשיג בעולם הזה ותזכה לחיים טובים וברכה גם בחיי העולם הבא.

ברכה מרגשת ליום הולדת

איחולים לבביים לרגל יום ההולדת החדש שהלוואי ושמחתו תחזיק מעמד – לכל החיים או לפחות לשנה הקרובה. מי יתן ותגשים בה את כל מה שאתה רוצה ותמיד, אבל תמיד תהיה מרוצה, גם כשקשה.

ברכה מיוחדת ליום הולדת

שיהיה לך יום הולדת נדיר שבו תוצף באור עדין ובהיר – שיסביר לך מה בדיוק עליך לעשות בחיים, מה נכון לך ומה עדיף שתוותר עליו. יום הולדת שהוא השראה, ולא רק חגיגה בטעם עוגה. יום של תובנה עמוקה ודרך חדשה.

ברכה מצחיקה ליום הולדת

אינשאללה שיום ההולדת הזה לא יברח לך בין האצבעות. כי ימי הולדת זה עניין חמקמק, רק קמים בבקר והופ – היום נעלם. הלוואי והשקיעה לא תגיע הערב ורק תחגוג עד שימאס לך. שלבך יזרח כמו שמש שאין לה סוף. נו, טוב, אם יש יום שמותר לדמיין בו – אז בטוח זה היום. יאללה, תרגיש טוב, חתיכת אור! אוהבים אותך.

ברכה מהתורה ליום הולדת

ליום הולדתך, אאחל לך שתהיה חזק ובר מזל. שאלוקים יצליח דרכך כמו יוסף הצדיק שעליו נאמר: 'וכל אשר הוא עושה – ה' מצליח בידו'. שתקבל את ההצלחה בכל התחומים בחיים והלוואי שתשפיע משפע ברכותיך – גם לאחרים.

ברכה מהתנך ליום הולדת

ליום ההולדת אאחל לך שתחוש את בורא עולם מלווה אותך בחסדיו. שיתקיים בך מאמר הפסוק 'ישא ה' פניך אלייך וישם לך שלום'. שלעולם יאהבו אותך והשלום יצעד מכל צדדיך. שעל פניך ישרור חן והצלחותיך יפליאו את כל מכריך.

ברכה ליום הולדת למגזר הדתי

יום הולדת הוא יום של חשבון נפש את זה כבר אמרו חכמינו ז"ל. יהי רצון שבזכות היום המיוחד תתגבר כארי, לא תפחד מאף אחד תקיים את מה שכתוב בספר ותהיה מאושר ותרגיש בכל רגע שאתה עושה את הדבר הנכון ומחובר לא-ל אחד.

ברכה ליום הולדת מרגשת עד דמעות

מבט קטן על החיים החולפים ומגיע היום בו נולדת זה היום שכולם התרגשו כל כך לראות את הפנים העדינות שמגיחות אל העולם הלוואי וכל פעם שתביט במראה תזכור עד כמה אתה מיוחד ואהוב שבלבך תתעצם ההבנה שהחיים יפים והכל תלוי במחשבות ולא באנשים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה ליום הולדת ?

מנורת ירח תלת מימד מחליפה 16 צבעים